PRZELOTOWE (Z PRZENOŚNIKIEM ROLKOWYM) "P"

OPIS :
Przelotowe urządzenie śrutownicze z serii P - line przeznaczone są do śrutowania blachy, profili oraz elementów konstrukcji stalowych. Detale poddawane obróbce wprowadzane są do komory śrutowniczej za pomocą przenośnika rolkowego.

Proces obróbki strumieniowo-ściernej odbywa się w szczelnej komorze roboczej wyposażonej w odpowiednią liczbę wirników rzutowych. Odpowiednie rozmieszczenie turbin sprawia, że wszystkie powierzchnie obrabianych detali są dokładnie i równomiernie oczyszczane, bez konieczności przewracania ich na przenośniku. Śrutownica wyposażona jest w system kurtyn, dmuchaw i szczotek do bardzo dokładnego usuwania resztek ścierniwa z wyśrutowanych detali.

  • Standardowe wyposażenie : wyłożenie całej komory roboczej płytami manganowymi, automatyczne wprowadzanie detali do komory śrutowniczej, system detekcji zainstalowany na wlocie maszyny, system szczotek i dmuchaw do bardzo dokładnego oczyszczania detali z resztek śrutu, płynna regulacja prędkości przesuwu rolek.
  • Wyposażenie opcjonalne : przemiennik częstotliwości prędkości obrotowej wirników, wysokogatunkowe wirniki o zwiększonej żywotności, wlotowy i wylotowy przenośnik rolkowy, lej zgarniający zainstalowany na wylocie z maszyny, obudowa dźwiękochłonna turbin i filtra, system do wstępnego osuszania obrabianych detali, automat lakierniczy do wstępnego zabezpieczenia antykorozyjnego.

ZASTOSOWANIE :
Urządzenia tego typu znajdują szerokie zastosowanie w zakładach produkujących rozmaite konstrukcje stalowe, w hutnictwie itp..

ZALETY :

  • duża wydajność
  • łatwa obsługa
  • Istnieje możliwość współpracy tego urządzenia z innymi przenośnikami rolkowymi,
    kabinami lakierniczymi oraz suszarkami w jednym ciągu technologicznym.
  • urządzenia wyprodukowane zgodnie z normami UE