PRZELOTOWE Z SERII “GRB”

OPIS :
Przelotowe urządzenie śrutownicze z serii GRB przeznaczone są do śrutowania zbiorników cylindrycznych i rur o różnych średnicach i długościach. Detale poddawane obróbce wprowadzane są do komory śrutowniczej za pomocą specjalnego przenośnika stożkowego. Proces obróbki strumieniowo-ściernej odbywa się w szczelnej komorze roboczej wyposażonej w odpowiednią liczbę wirników rzutowych. Zastosowanie „przenośnika stożkowego" sprawia, że wszystkie powierzchnie butli są dokładnie i równomiernie oczyszczane, bez konieczności doczyszczania ich.

  • Standardowe wyposażenie : wyłożenie całej komory roboczej płytami manganowymi, automatyczne wprowadzanie detali do komory śrutowniczej, system detekcji zainstalowany na wlocie maszyny, płynna regulacja prędkości przesuwu rolek.
  • Wyposażenie opcjonalne : przemiennik częstotliwości prędkości obrotowej wirników, wysokogatunkowe wirniki o zwiększonej żywotności, wlotowy i wylotowy przenośnik rolkowy, obudowa dźwiękochłonna turbin i filtra, system do wstępnego osuszania obrabianych detali, automat lakierniczy do wstępnego zabezpieczenia antykorozyjnego.

ZASTOSOWANIE :
Urządzenia tego typu znajdują szerokie zastosowanie w zakładach produkujących rury oraz zbiorników cylindrycznych.

ZALETY :

  • łatwa obsługa
  • duża wydajność.
  • Istnieje możliwość współpracy tego urządzenia z innymi przenośnikami rolkowymi oraz
    kabinami lakierniczymi i suszarkami w jednym ciągu technologicznym.
  • urządzenia wyprodukowane zgodnie z normami UE